Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Головне управління ДПС у Київській області наголошує, що прийняття податкової декларації є обов’язком контролюючого органу. Під час прийняття податкової декларації уповноважена особа контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов’язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов’язкових реквізитів, передбачених п.п. 48.3 та 48.4 ст. 48 ПКУ. Інші показники, зазначені в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають.
Якщо у майбутніх податкових періодах, з урахуванням строків давності, визначених ст.102 ПКУ, платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку (абзац 1 п. 50.1 ст. 50 ПКУ).
У разі помилкового подання податкової звітності (подання звітності, яку взагалі не потрібно подавати, або звітність подано не до того контролюючого органу) платнику податків необхідно:

  • до закінчення граничного строку подання такої податкової звітності подати податкову звітність з ознакою «Звітна нова» та зменшити податкове зобов’язання;
  • після граничного терміну подання такої податкової звітності та виникнення податкових зобов’язань, подати податкову звітність з ознакою «Уточнююча» та зменшити податкове зобов’язання.