Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Активне запровадження різновекторних цифрових електронних послуг значно впливає на щоденне життя людей незалежно від віку, соціального та матеріального становища.

Особливого значення цифрова грамотність набуває у період запровадженого воєнного стану. Адже громадянам важливо вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для перемоги й особистої безпеки.

Водночас цифрові навички дають змогу швидко отримувати актуальну інформацію, послуги, навчатися аби конкурувати на ринку праці, опановувати затребувані професії за декілька місяців або підвищувати кваліфікацію.
Технології не стоять на місці і зараз, щоб отримати корисну інформацію та знання.

Міністерство цифрової трансформації започаткувало національний проект з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта», основною метою якого є навчити українців цифровій грамотності за 3 роки.

Шановні мешканці та гості громади, до вашої уваги пропонуємо скористатися Національною онлайн-платформою для розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова Освіта, що дає можливість пройти навчання, переглянувши освітні серіали, щоб опанувати необхідні навички.

Детальніше про проект за посиланням: osvita.diia.gov.ua.