Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

У 1986 р., у мирний час, Україна втратила частину своєї території, яка внаслідок Чорнобильської катастрофи стала непридатною для проживання, а також тисячі людських життів, яких вбив і вбиває досі ніби мирний атом. Десятки тисяч українців стали переселенцями.

Під час російської агресії, російські загарбники захопили Чорнобильську АЕС, прямою наводкою з танків б’ють по Запорізькій АЕС. І лише героїзм наших бійців та атомників, які виховувалися на героїзмі ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, зміг зупинити нову масштабну атомну катастрофу.

Тому сьогодні слово «Чорнобиль» – це не лише назва місця катастрофи, а й слово-синонім безпрецедентної мужності та героїзму обох поколінь пожежників, військових, інженерів, вчених, усіх, хто був причетний до захисту людей від наслідків «мирного атому».

Щиро дякую усім тим, хто йшов у ядерне пекло рятувати всіх нас, розуміючи небезпеку, усвідомлюючи наслідки.
Ліквідатори виграли свою війну з мирним атомом і назавжди залишилися Героями. Врятували сотні тисяч життів українців та інших європейських народів.

Теперішнє покоління українців теж виграє свою війну з нашим тисячолітнім московським ворогом. А мирний атом завжди буде мирним.

Слава героям-чорнобильцям. Мир душам тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня!

Вадим Токар,
Макарівський селищний голова