Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

📷 04 жовтня до Дня селища Макарів у рамках проєкту «Наше місце» за сприяння Макарівської селищної ради та за співпраці Центру культури і дозвілля презентували унікальний проєкт фотовиставку-переосмислення війни та окупації Макарівської громади.

Виставка отримала назву «33 дні» — саме стільки часу наша громада перебувала в окупації та активно чинила спротив російським загарбникам.

До експозиції увійшли світлини, переважно роботи місцевих жителів, що досі не були ніде опубліковані. Також у Програмі заходу відбувся показ чотирьох короткометражних фільмів, присвячених боям за Макарів та досвіду життя в окупації.

Відвідувачі фотовиставки передусім змогли відчути атмосферу згуртованості українського народу, Збройних Сил України, волонтерів, героїчну боротьбу наших воїнів, патріотичний дух під час спротиву країні-агресору. Вдивляючись у кожну світлину, ще раз відчув моменти і атмосферу тих днів. Наша громада показала свою єдність та згуртованість, які ніколи раніше!

📌 Виставка «33 дні» триватиме 7 днів — до 10 жовтня включно.

З 06 жовтня відвідати експозицію та прослухати присвячену їй екскурсію можна буде до 10 жовтня на городищі Панського парку, де вона стане тимчасовою експозицією Краєзнавчого музею.