Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення.
Цей день є символом милосердя та добра, припадає на велике православне свято Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.
Усиновлення – це право дитини мати маму і тата, зростати в родині. Це благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тисячі українських дітей, які втратили рідну сім’ю, проживають і виховуються у дружніх та щасливих родинах.

У нашій громаді проживає 18 усиновлених дітей, 62 дитини виховується в сім’ях опікунів, 13 дітей є вихованцями прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
На території селищної ради функціонує два дитячі будинку сімейного типу: «Кульчицьких», «Чорних» та прийомна сім’я «Яковенко-Романова», в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Дякую всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям Макарівської громади за те, що ви дали кожній дитині найважливіше – щастя мати сім’ю, взявши на себе відповідальність за їхні долі.

Прийміть вітання та слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя та порозуміння сім‘ям. Нехай щасливі родини у нашій громаді завжди будуть в обіймах любові, а дітки ніколи не відчуватимуть себе самотніми.

З повагою
Макарівський селищний голова
Вадим Токар