Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Щорічно 5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтерів – тих, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.

Жителі нашої громади в цей складний час теж не залишаються осторонь проблем нашої держави. Це прості люди – учні та вчителі, підприємці та пенсіонери. Кожен з них вносить часточку своєї душі і праці у спільну мету – звільнити нашу країну від посягань російських загарбників та їх посіпак, забезпечуючи усім необхідним – від амуніції, їжі та ліків до паливо-мастильних матеріалів.

Сьогодні Вадим Токар, Макарівський селищний голова, спільно з заступником голови Київської обласної ради Тетяною Семеновою та депутатом Макарівської селищної ради VIII скликання Олександром Гулаком подякував нашим волонтерам за допомогу Збройним Силам України, а також відзначив Подяками мешканців нашої громади, які надавали всебічну допомогу ЗСУ в обороні та звільненні Макарівщини від російських окупантів.

Дякуємо кожному за людяність, чуйність та безкорисливу працю. Нині, завдяки вашій підтримці воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати!