Розпочався набір учнів у перші класи до закладів загальної середньої освіти Макарівської селищної ради на 2024-2025 навчальний рік.

📌 Заяву про зарахування можна подавати особисто, електронною поштою, факсом або іншим зручним способом до 31 травня 2024 року.

КУДИ ПОДАВАТИ❓
У навчальний заклад, який закріплений за адресою місця реєстрації дитини або одного з її батьків. У ці навчальні заклади вашу дитину обов’язково зарахують першочергово.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНО ПОДАТИ❓
🔹заява на ім’я директора навчального закладу;
🔹копія свідоцтва про народження дитини або іншого документа, що посвідчує особу майбутнього першокласника (обов’язково мати із собою оригінал відповідного документу);
🔹оригінал або копію медичної довідки дитини за формою № 086-1/о.

ЯКЩО ОБРАЛИ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ❓

Все одно маєте подати всі перераховані вище документи в навчальний заклад, прикріплений за місцем реєстрації. І лише потім – подавайте їх в інші освітні заклади.
⚠️ Але до них дитину візьмуть тільки за наявності вільних місць.

Інформацію про території обслуговування, що закріплені за закладами освіти ви можете знайти на сайті Макарівської селищної ради.