Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації, Всеукраїнською асоціацією громад та Всеукраїнським Конгресом Фермерів проводить онлайн-нараду (на платформі Zoom) щодо заходів профілактики отруєння бджіл, яка відбудеться 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30 години.

Під час наради буде обговорено алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.

Мета заходу – забезпечити злагоджену взаємодію всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.

Пропонуємо зацікавленим мешканцям громади, які ведуть діяльність у галузі бджільництва та землеробства, зареєструватися за посиланням https://farmers.org.ua/form-request/ до 12:00 16 лютого 2022 року та\або переглянути онлайн-трансляцію даного заходу на YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/SL5bZY1pocY у зазначений час.