Повідомляємо, що згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470 Виконавчим комітетом Макарівської селищної ради в період з 1 жовтня по 31 грудня буде проводитись перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації, в ході якої перевірятимуться їх облікові дані.
Перереєстрація осіб буде здійснюватися на підставі особисто наданих відповідних документів:

• довідки про реєстрацію місця проживання особи/на кожного члена сім’ї за відповідною формою;
  • копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України заявника та всіх членів його сім’ї (для осіб, які не досягли 14 років, копії свідоцтв про народження);
  • копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини між членами сім’ї;
  • копії реєстраційних номерів облікової картки платників податків на всіх членів сім’ї;
  • копії документів, які дають право на включення заявника до пільгової черги, завірені в установленому порядку;
  • копію свідоцтва про право власності на житло (договору куплі-продажу, дарування, спадщини) (для громадян, які раніше такі відомості не надавали).

Прийом документів проводиться в Макарівській селищній раді
Дні прийому (крім вихідних та святкових днів):
– вівторок з 8:00 до 17:00
– четвер з 8:00 до 17:00
обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Більш детальну інформацію щодо ведення квартирного обліку при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради можна отримати у відділі житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту, зв’язку та цивільного захисту селищної ради або за телефоном: 04578 5-28-43.