Представники ГО «Харківська правозахисна група» у партнерстві із датською організацією «Dignity» відповідно до Проекту «Pursuing Justice for International Crimes in Ukraine» («Здійснення правосуддя щодо міжнародних злочинів в Україні») здійснюватимуть прийом громадян Макарівської селищної територіальної громади для надання гуманітарної (грошова одноразова допомога розміром до 3000 грн. чи надання продуктових (речових) пакунків) та правової допомоги.

📆 Коли:
10.02.2023 з 09.00 до 17.00

📌 Де:
Приміщення Макарівської селищної ради (2 поверх, зала засідань), за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів.

Цільові групи, які можуть звернутися за допомогою:
• близькі родичі цивільних загиблих;
• поранені цивільні;
• жертви катувань та зґвалтувань (військові та цивільні);
• цивільні, що побували у полоні;
• родичі зниклих безвісти цивільних осіб.

В окремих випадках допомога може надаватися також власникам зруйнованого майна, у випадку, якщо:
• таке майно було зруйновано сильно або повністю (3-4 ступінь руйнування);
• у родині власників майна виховується три і більше дітей власником майна є самотня літня людина.

❗️Під час особистого прийому, громадяни мають надати:
• копію паспорту або іншого документа, що посвідчує особу;
• копію довідки про присвоєння ІПН;
• реквізити банківського рахунку;
• документи, що підтверджують її статус (медичні довідки, документи про смерть та причину смерті, що підтверджують руйнацію майна, тощо).

❗️ При собі мати оригінали документів.