☢ У жовтні-листопаді 2022 року проводитиметься радіаційне обстеження територій Київської області, які знаходилися у тимчасовій окупації військами рф фахівцями Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки.

Через широкомасштабне російське вторгнення в Україну з території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення, існують ризики, пов’язані з перенесенням радіоактивного забруднення за її межі.

Якщо окупаційні війська країни-агресора перебували на території вашої садиби, пропонуємо надати запит на радіаційне обстеження.

📌 Анонімні запити не розглядатимуться.

📌 Обстежуватимуться лише території та будівлі, на яких було проведено розмінування.

📌 Радіаційне обстеження виконується відповідно до отриманих запитів, власними силами ДНТЦ ЯРБ, та є безкоштовним для жителів громад області.

📲 Подати запит можна за номером:
(044) 422 55 43, або надіславши онлайн-заявку, перейшовши за QR – кодом: