Офіційний веб-сайт
Погода

Відповідно до рішення Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол від 19.02.2026 №4), доводимо до відома наступну інформацію:

🔹 Під час дії комендантської години дозволено пересування територією Київської області (пішки, на таксі, громадським або приватним транспортом) з метою прямування до/із залізничних та автовокзалів.

📄 Для пересування без спеціальної перепустки обов’язково мати при собі:
▫️ документ, що посвідчує особу (паспорт або у застосунку «Дія»);
▫️ проїзний документ (квиток на потяг або автобус -паперовий чи електронний) на поточну або наступну добу;
▫️ для військовозобов’язаних – військово-обліковий документ (у паперовій формі або в застосунку «Резерв+»).

👥 Дозвіл також поширюється на осіб, які супроводжують або зустрічають пасажирів, за умови наявності документів, що посвідчують особу, а для відповідних категорій – військово-облікових документів.

❗️ Просимо враховувати зазначені вимоги та дотримуватися встановлених правил безпеки.