Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Наша громада вже вдруге долучилася до загальнонаціонального Проекту “Гай дитячих снів”. Це надзвичайно важлива ініціатива, мета якої – висадити стільки дерев, скільки дітей загинуло внаслідок жорстокої війни.

Кожне дерево – це не просто саджанець, а символ пам’яті про маленьке життя, яке обірвала війна, а також символ надії на мирне майбутнє.

На території лікарні разом із Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць, заступником голови Київської обласної військової адміністрації Лесею Карнаух, волонтерами, партнерами проєкту та мешканцями селища ми висадили 100 дерев (райських яблунь) на честь пам’яті загиблих діток, життя яких обірвала війна.

Це місце є символічним, адже саме тут, в одному з корпусів нашої лікарні, за короткий проміжок з початку бойових дій і до моменту евакуації, народилося двоє діточок. Але, на жаль, під час постійних обстрілів росіян семеро діток з нашої громади загинуло.

Проект “Гай дитячих снів”, ініційований групою 1+1 media, командами «Сніданку з 1+1» та ТСН, спільно з БФ «Озеленення України» в межах глобальної екологічної ініціативи з озеленення планети «Greening of the Planet», об’єднує людей і дарує їм надію.

Важливо памʼятати тих дітей, яких забрала війна, сподіваюся, що “Гай дитячих снів” стане священним місцем для нас усіх.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам акції та всім, хто долучився до цієї доброї справи!

🕊 Пам’ять жива, і ми ніколи не забудемо про наших маленьких янголів.