Бригада швидкого реагування Національної гвардії України “Рубіж” – повертаємо законні рубежі країни

Командир військової частини 3018 полковник Ілюхін Артем Ігорович – нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст.

24 лютого 2022 року ротна тактична група бригади першою прийняла бій з російськими спецпризначенцями в районі аеропорту «Антонов» (Гостомель), що відіграло важливу роль в обороні столиці. Бійці бригади не дозволили окупантам розгорнути основні сили в безпосередній близькості до Києва. Тоді було знищено п’ять та пошкоджено один російський гелікоптер, а також знищено близько роти особового складу противника. Протягом березня 2022 року ротна тактична група бригади відзначилася у боях в районі населених пунктів Ірпінь, Гута Межигірська та Мощун, завдавши відчутних втрат ворогу. Бійці брали участь в боях за Рубіжне. Воїни бригади стійко захищали Сєвєродонецьк поки його не було зруйновано російською авіацією та артилерією. У ході бойових дій силами батальйонної тактичної групи бригади було завдано значних втрат противнику: знищено понад 300 одиниць броньованої техніки, зокрема 240 мм САУ «Тюльпан», ліквідовано понад 1000 загарбників та поранено близько 1300 окупантів.

Приєднуйся, бо ми повертаємо законні рубежі країни!

При мобілізації, військовослужбовці отримують:
· Повне речове забезпечення
· Грошове забезпечення
· Засоби індивідуального броне захисту та активної оборони
· Триразове харчування
· Повний соціальний пакет