Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

Окремо для психологічного та правничого напрямів Програма складається з:
🔹чотирьох онлайнових тренінгів, які включатимуть теоретичні та практичні складові;
🔹чотирьох групових сесій рефлексії практики та взаємодопомоги для розгляду ваших кейсів;
🔹однієї публікації про надання правової, психологічної та психосоціальної допомоги потерпілим від війни рф проти України, до якої учасники(-ці) Програми можуть подати свій практичний кейс;
🔹двох зустрічей та конференції з представниками(-цями) інших допомагаючих професій для напрацювання кроссекторальних моделей допомоги.

Для кого підготовлена Програма❓

До участі запрошуються практикуючі психологи(-гині), психотерапевти(-ки), соціальні працівники(-ці), спеціалісти(-ки) інших допомагаючих професій, які надають психологічну і психосоціальну допомогу та спеціалісти(-ки), які надають правову допомогу потерпілим від війни рф проти України: адвокати(-ки), юристи(-ки), медіатори(-ки) державних та недержавних проєктів та ліній допомоги, зокрема системи БПД, органів місцевого самоврядування та центральних та місцевих органів державної влади, приватних юридичних кампаній, індивідуальної практики, громадських організацій.

Під час заходів учасники(-ці) представлятимуть поточні кейси зі своєї практики.

👉 Для участі у Програмі ви можете зареєструватись за посиланням: bit.ly/3HRReQm.

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю подальшу інформацію.

📆 Кожен захід анонсуватиметься додатково. Зареєстрованих учасників(-ць) повідомлятимуть у мейл-листах.

📝Підтвердження участі у Програмі

За результатами участі у тренінгах, учасники(-ці) отримають сертифікати.

Також учасники(-ці) матимуть можливість стати співавторами(-ками) публікації, що готуватиметься в межах проєкту, подавши опис свого кейсу із застосуванням отриманих знань.

Детальніше за посиланням (https://hrvector.org/podiyi/23-07-19-programa)