Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

До уваги мешканців громади!

Комплексною програмою розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2021-2023 роки «Дієвий аграрій успішна громада»(зі змінами) передбачено надання у 2023 році з обласного бюджету Київської області дотації фізичним особам за утримання корів молочного та молочно-м’ясного напряму продуктивності та територіях, де велися бойові дії Київської області.

Дотація здійснюється в обсязі до 3000 грн на 1 голову корів, яка утримувалась фізичною особою в період з 24 лютого 2022 року по 01 вересня 2023 року.

ℹ️ Власники корів, які мають намір отримати дотацію, подають до 20 листопада 2023 року на розгляд конкурсної комісії наступні документи:

🔹заяву про надання дотації;
🔹копії паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку;
🔹витяг з Єдиного державного реєстру тварин станом на 24 лютого 2022 року та на 01 вересня 2023 року;
🔹копію паспорту громадянина України;
🔹копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків, або паспорту громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
🔹довідку про банківські реквізити, видану банківською установою, в якій відкрито рахунок фізичної особи.

Заявники можуть подати документи до Управління агропромислового розвитку Київської ОДА (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1).

📲 Довідкова інформація за номером (044) 293-39-72.