Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області області нагадує, що зручною формою взаємодії з податковими органами у період дії воєнного стану є використання електронних сервісів ДПС.

Одним із таких сервісів є Електронний кабінет, який надає можливість платникам податків заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, переглядати дані картки особового рахунку про стан розрахунків з бюджетом, формувати та заповнювати платіжні документи щодо сплати податків, зборів та інших платежів до бюджету, здійснювати сплату податків, зборів та інших платежів до бюджету за допомогою банківських систем, здійснювати офіційне листування з органами ДПС України з питань оподаткування, отримувати консультаційні послуги, замовляти та отримувати адміністративні послуги тощо.

Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний веб-портал Державної податкової служби України https://tax.gov.ua. Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато суттєвих переваг для представників бізнесу. Платники економлять свій час, кошти на придбання бланків звітних документів, отримують гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та оновлення версій форматів документів, які є підставою для нарахування і сплати податків.