На території Макарівської селищної територіальної громади кількість захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) за 8-й тиждень 2023 року (з 20 лютого по 26 лютого) становить 13 випадків, що на рівні з 7 тижнем, коли було зареєстровано 13 випадків захворювання, госпіталізовано – 0 осіб, одужало – 1 особа.

В смт Макарів зареєстровано захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) – 3 особи, в тому числі 1 дитина, що на 1 випадок менше в порівнянні з 7-м тижнем, коли було зареєстровано 3 випадки захворювання.

Одужали за період 8-го тижня –1.

Випадки захворювань зареєстровані: в смт Кодра – 2; с. Забуяння – 4. Поодинокі випадки реєструвались в с. Наливайківка – 1; с. Гавронщина -1, с. Колонщина – 1; с. Березівка – 1. Одужали за період 8 тижня – 0.

З метою упередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) не нехтуйте простими санітарними нормами, а саме:
– в місцях значного скупчення людей (в громадському транспорті, у відділеннях банківських установ, в закладах охорони здоров’я, об’єктах торгівлі тощо) користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками з вмістом спирту більше 65%;
– дотримуватись дистанції не менше 1,5 метра;
– при перших ознаках хвороби залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря;
– виконувати рекомендовані протиепідемічні та профілактичні заходи, дотримуватися правил особистої гігієни.

Бережіть себе і своїх близьких!

Фастівська районна філія
ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ»