На території Макарівської селищної територіальної громади кількість захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) за 10-й тиждень 2023 року (з 06 по 12 березня) становить 27 випадків, що у півтора рази більше в порівнянні з 9 тижнем, коли було зареєстровано 15 випадків захворювання, госпіталізовано – 1 особа, летальний – 1 особа, одужало – 10 осіб.

В смт Макарів зареєстровано захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) – 9 осіб, що на 7 випадків більше в порівнянні з 9-м тижнем коли було зареєстровано 2 випадки захворювання.

Одужали за період 10-го тижня – 4 особи, за 9-й тиждень одужавших – 4 особи, в тому числі 1 дитина.

Випадки захворювань зареєстровані: в с. Плахтянка – 5, в тому числі 1 дитина, с. Пашківка – 2, с. Фасова – 2, Людвинівка – 2, с. Борівка – 2. Поодинокі випадки реєструвались с. Маковище – 1, с. Наливайківка – 1, с. Ніжиловичі – 1 (дитина), с. Липівка – 1, с. Зурівка – 1 (летальний). Одужали за період 10 тижня 6 осіб.

З метою упередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) не нехтуйте простими санітарними нормами, а саме:
– в місцях значного скупчення людей (в громадському транспорті, у відділеннях банківських установ, в закладах охорони здоров’я, об’єктах торгівлі тощо) користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками з вмістом спирту більше 65%;
– дотримуватись дистанції не менше 1,5 метра;
– при перших ознаках хвороби залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря;
– виконувати рекомендовані протиепідемічні та профілактичні заходи, дотримуватися правил особистої гігієни.

Бережіть себе і своїх близьких!

Фастівська районна філія
ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ»