На території Макарівської селищної територіальної громади кількість захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) за 52-й тиждень (26 грудня 2022 року по 01 січня 2023 року) зросла на 6 випадків порівнянні з 51-м тижнем, коли захворюваність не реєструвалась.

Одужало 6 осіб, всі дорослі. За 51-й тиждень захворюваність не реєструвалась, госпіталізованих не було, одужавших – 7 дорослих, 1 дитина.

В смт Макарів зареєстровано захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) – 2 особи, що на 2 випадки більше в порівнянні з 51-м тижнем.

Одужали за період 52-го тижня – 1 особа, доросла, за 51-й тиждень одужавших – 4 дорослих, 0 дітей.

З метою упередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) не нехтуйте простими санітарними нормами, а саме:
– в місцях значного скупчення людей (в громадському транспорті, у відділеннях банківських установ, в закладах охорони здоров’я, об’єктах торгівлі тощо) користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками з вмістом спирту більше 65%;
– дотримуватись дистанції не менше 1,5 метра;
– при перших ознаках хвороби залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря;
– виконувати рекомендовані протиепідемічні та профілактичні заходи, дотримуватися правил особистої гігієни.

Бережіть себе і своїх близьких!

Фастівська районна філія
ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ»