На території Макарівської селищної територіальної громади кількість захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) за 7-й тиждень 2023 року (з 13 лютого по 19 лютого) становить 13 випадків, що на 9 випадків більше в порівнянні з 6 тижнем, коли було зареєстровано 4 випадки захворювання, госпіталізовано – 0 осіб, одужало 3 особи.

За 6-й тиждень захворіло 4 особи, госпіталізованих – 0 осіб, одужавших – 10 осіб, в тому числі 1 дитина.
В смт Макарів зареєстровано захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) – 4 особи, що на 3 випадки більше в порівнянні з 6-м тижнем коли було зареєстровано 1 випадок захворювання.

Випадки захворювань зареєстровані: в с. Кодра – 3 в тому числі 1 дитина; с. Марʹянівка – 4 в тому числі 2 дітей. Поодинокі випадки реєструвались в с. Людвинівка – 1; с. Гавронщина – 1.

Одужали за період 7 тижня – 0 осіб.

З метою упередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) не нехтуйте простими санітарними нормами, а саме:
– в місцях значного скупчення людей (в громадському транспорті, у відділеннях банківських установ, в закладах охорони здоров’я, об’єктах торгівлі тощо) користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками з вмістом спирту більше 65%;
– дотримуватись дистанції не менше 1,5 метра;
– при перших ознаках хвороби залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря;
– виконувати рекомендовані протиепідемічні та профілактичні заходи, дотримуватися правил особистої гігієни.

Бережіть себе і своїх близьких!

Фастівська районна філія
ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ»