Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

На території Макарівської селищної територіальної громади за 12-й тиждень станом на 26.03.2023 року захворюваність на коронавірусну хворобу COVID-19 становить 26 випадків, що у 1,4 рази більше в порівнянні з 11-м тижнем, коли захворюваність становила 19 випадків.

В смт Макарів зареєстровано захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) становить 10 осіб, що на 1 випадок більше в порівнянні 11-м тижнем, коли було зареєстровано 9 випадків захворювання. Одужали за період 12-го тижня 14 осіб (за 11-й тиждень одужавших – 4 особи).

Випадки захворювань реєструвались в с. Лозовик – 5 випадків, в тому числі 1 дитина, с. Забуяння – 2 випадки, с. Липівка – 2 випадки, с. Маковище – 2 випадки. Поодинокі випадки реєструвались в Наливайківці -1 випадок, Калинівці – 1 випадок, Плахтянці – 1 випадок, Кодрі – 1 випадок, Великому Карашині – 1 випадок.

Враховуючи початок епідсезону щодо підвищення захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції та з метою упередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) на території громади фахівці охорони здоров’я пропонують продовжувати рекомендовані заходи:

  • не допускати скупчення людей в приміщеннях без вентиляції;
  • в місцях значного скупчення людей (в громадському транспорті, в банківських структурах, в закладах охорони здоров’я, об’єктах торгівлі тощо) користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками з вмістом спирту більше 65%;
  • дотримуватись дистанції не менше 1,5 метра;
  • при перших ознаках хвороби залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря;
  • виконувати рекомендовані протиепідемічні та профілактичні заходи, дотримуватися правил особистої гігієни.