Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

На території Макарівської селищної громади кількість захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) за 42-й тиждень (з 17 жовтня по 23 жовтня 2022 року) знизилася на 18 випадків, тобто в 2,8 рази в порівнянні з попереднім тижнем:

У 6 населених пунктах громади зареєстровано:

  • 10 випадків захворювання, в тому числі серед дітей – 2 випадки, з них госпіталізованих 1 – дитина;
  • одужали 30 осіб, в тому числі 2 дітей.

За попередній 41-й тиждень в 8 населених пунктах захворіли 28 осіб, у т.ч. 4 дитини, госпіталізованих 0, одужали 30 осіб, в тому числі – 5 дітей.

В смт Макарів зареєстровано захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) – 2 особи, в т.ч. 1 дитина, що в 6 разів нижче попереднього 41-го тижня, коли захворіло 12 осіб (всі дорослі).

Одужали 10 осіб (в тому числі 1 дитина), за попередній тиждень одужали – 9 осіб (всі дорослі).

В с. Плахтянка захворіло 3 особи, в т.ч. 1 дитина, госпіталізованих немає, одужали 6 осіб, в т.ч. 1 дитина; с. Маковище захворіло 2 особи (дорослі), госпіталізованих немає; с. Гавронщина захворіла 1 особа – доросла, одужали 2 (дорослі); с. Копилів захворіла 1 особа – доросла, одужала 1 особа (доросла); с. Копилів захворіла 1 особа (доросла), одужала 1 особа (доросла); в с. Ч.Слобода захворіла 1 особа (дорослий). В інших населених пунктах громади захворівших немає.

Одужали: в с. Андріївка – 1, с. Березівка – 1, с. Мар’янівка – 1, с. Пашківка – 2, с. Ситняки – 2, с. Юрів – 2.

За даними ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ» в Бучанському районі, як і по Київській області, захворюваність на коронавірусну хворобу (COVID-19) знизилася на 45 % (в Київській області – зниження на 36,0%, по Україні – зниження на 44,4%).

З метою упередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) не нехтуйте простими санітарними нормами, а саме:
– в місцях значного скупчення людей (в громадському транспорті, в банківських структурах, в закладах охорони здоров’я, об’єктах торгівлі тощо) користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками з вмістом спирту більше 65%;
– дотримуватись дистанції не менше 1,5 метра;
– при перших ознаках хвороби залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря;
– виконувати рекомендовані протиепідемічні та профілактичні заходи, дотримуватися правил особистої гігієни.

Бережіть себе і своїх близьких!

За інформацією Фастівської районної філії
ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ»