На території Макарівської селищної громади кількість захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) за 43-й тиждень (з 24 жовтня по 30 жовтня 2022 року) зросла на 25 випадків, тобто в 3,5 рази в порівнянні з попереднім тижнем:

У 12 населених пунктах громади зареєстровано:

• 35 випадків захворювання, в тому числі серед дітей – 3, з них госпіталізованих 1 – дитина;
  • одужали 19 осіб, в тому числі 4 дітей.

За попередній 42-й тиждень в 6 населених пунктах захворіли 10 осіб, у т.ч. 2 дитини, госпіталізованих 1- дитина; одужали 30 осіб, в тому числі – 2 дітей.

В смт Макарів зареєстровано захворівших на коронавірусну хворобу (COVID-19) – 16 осіб , всі дорослі, що в 8 разів вище попереднього 42-го тижня, коли захворіло 2 особи (в т.ч. 1 дитина). Одужали 10 осіб (в тому числі 2 дитини), за попередній тиждень одужали – 10 осіб (в т.ч. діти -1).
В с. Забуяння захворіло 4 особи, в т.ч. 2 дітей, с. Плахтянка захворіло 3 особи, дорослі, госпіталізованих немає. В інших населених пунктах зареєстровані поодинокі випадки захворювання на COVID-19, а саме: с. Андріївка – 2,
с. Борівка – 1, смт Кодра – 1 в т. ч. 1 дитина, с. Королівка – 1, с. Людвинівка – 2, с. Маковище -2, с. Наливайківка – 1, с. Ситняки -1, с. Фасова – 1.

З метою упередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) не нехтуйте простими санітарними нормами, а саме:
– в місцях значного скупчення людей (в громадському транспорті, в банківських структурах, в закладах охорони здоров’я, об’єктах торгівлі тощо) користуватися засобами індивідуального захисту, антисептиками з вмістом спирту більше 65%;
– дотримуватись дистанції не менше 1,5 метра;
– при перших ознаках хвороби залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря;
– виконувати рекомендовані протиепідемічні та профілактичні заходи, дотримуватися правил особистої гігієни.

Бережіть себе і своїх близьких!

За інформацією Фастівської районної філії
ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ»