Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що здійснення розрахункової операції підтверджується фіскальним чеком.

Фіскальний чек є надійним розрахунковим документом, який покупець може отримати зі своєю покупкою. Фіскальні чеки зберігаються в пам’яті касового апарату і є підтвердженням покупки товару саме у цього продавця.

Переваги фіскального чеку для покупця: фіскальний чек є підставою для включення в післяпродажне (гарантійне) обслуговування товару; фіскальний чек гарантує заміну в разі придбання неякісного товару; фіскальний чек є підтвердженням офіційного походження товару; оберігає споживача від купівлі контрабандних та фальсифікованих товарів (підроблених або отриманих іншим незаконним шляхом).

Фіскальний чек – це гарантія сплати продавцем податків з того чи іншого продажу, а це означає, що у держави буде можливість фінансувати всі важливі статті витрат, фінансувати розвиток країни.

Податки сплачуються з грошей покупців, тому покупцям важливо мати гарантію, що всі передбачені законодавством податки, з того чи іншого продажу, будуть сплачені продавцем.

Справжність фіскального чека можна перевірити за цим посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/cashregs/check, а також у мобільному застосунку “Моя податкова”.