Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а також постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2022 № 1289 та від 02.12.2022 № 1350, якими внесено відповідні зміни до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та рішень Уряду.

Відтепер уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України.

А відтак застраховані особи, потерпілі внаслідок нещасного випадку на виробництві, члени їх сімей, а також страхувальники вже з 02 січня можуть звертатися за консультацією до спеціалістів будь-якого сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області з усіх питань загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Зокрема Пенсійний фонд України здійснюватиме:
● фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах;
● виплати допомог на поховання;
● фінансування листків непрацездатності;
● призначення, перерахування та здійснення страхових виплат з відшкодування шкоди, заподіяної потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання або особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого.

З додатковою інформацією ви можете ознайомитися за посиланням https://www.pfu.gov.ua/2155503-yevgenij-kapinus-z-1-sichnya-strahovi-vyplaty-zdijsnyuye-pensijnyj-fond-ukrayiny/