Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

У квітні 2022 року, після закінчення активної фази бойових дій, ми повернулись до виконання своїх обов’язків, а вже в травні 2022 року разом з представниками Мінрегіону нами було проведено обстеження 4-х закладів освіти громади, серед яких і “Пролісок”. Це був перший невідкладний крок щодо відбудови цих закладів.

В серпні 2022 року у “Проліску” були частково замінені вікна, розпочалась робота щодо документальної підготовки для отримання коштів для відбудови цього дитячого закладу.

Ця робота виявилась непростою, але завдяки зусиллям наших спеціалістів та ряду моїх робочих зустрічей у 2023 році ми нарешті зрушили з місця. Для відбудови “Проліска” ми домоглись рішення про виділення 90 млн. гривень з державного бюджету, про що я повідомляв вас раніше.

У травні 2023 року ми отримали висновки експертизи за результатами розгляду проектно-кошторисної документації на виконання робіт з капітального ремонту будівлі садочку.

У минулому місяці для прискорення процесу відбудови “Проліска” в ході позачергової сесії Макарівської селищної ради ми затвердили рішення, яким делегували Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації повноваження замовника.

І ось наступний крок. Оголошено тендер на проведення капітального ремонту закладу дошкільної освіти
“Пролісок”. Крім відбудови самої будівлі підрядник також матиме обов’язок облаштувати укриття та зробити благоустрій території. Таким чином, заклад буде відповідати всім вимогам безпеки і викликам часу та буде комфортним для наших дітей.

Не полишаємо роботи і по іншим об’єктам освітньої інфраструктури. Продовжую тримати вас обізнаними щодо процесу відбудови таких закладів у нашій громаді.