Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Довга на вулицю Сім’ї Сухенків в с. Мотижин

Макарівська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Довга на вулицю Сім’ї Сухенків в с. Мотижин.

Організатор громадського обговорення – комісія з питань найменування/перейменування об’єктів топоніміки на території Макарівської селищної територіальної громади.

Громадське обговорення проводиться з метою увіковічнення пам’яті Сім’ї Сухенків, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та Макарівської громади, відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989.

Перелік назви вулиці, яка пропонується до перейменування:

з/пТеперішня назваЗапропонована назва
с. Мотижин
1ДовгаСім’ї Сухенків

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі протягом 2-х місяців з дня оприлюднення цього повідомлення, надсилаються на електронну скриньку: info@makariv-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає або листом на поштову адресу: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська область, 08001.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Карбовський Анатолій Григорович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті Макарівської селищної ради. Після закінчення строку проведення громадського обговорення, але не пізніше 14 днів після його закінчення.