Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

☝️ З 1 по 3-тє число кожного місяця ДТЕК Київські регіональні електромережі очікує від клієнтів покази електролічильників. Завдяки цим даним постачальники електроенергії можуть формувати коректні квитанції, а клієнти – оплачувати реально спожиті кіловати. Компанія пояснює про особливості передачі показів багатозонних лічильників та нагадує про способи, якими це найзручніше робити.

Для зручності передачі показів електроспоживання в компанії працюють дистанційні сервіси. Це зокрема чат-бот, сайт, мобільний додаток «Мережі онлайн», особистий кабінет та автоматичне голосове меню (IVR). Вони прості у використанні та не вимагають відвідування офісів компанії. Все можна зробити за допомогою телефону та інтернету:

➡️ через мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market);
➡️ веб-форму на сайті без додаткової реєстрації. У розділі треба обрати район, вказати номер особового рахунку, кількість зон на вашому лічильнику та покази по зонах;
➡️ особистий кабінет на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі;
➡️ чат-бот у Viber або Telegram. В пошуку ввести «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;
➡️ голосове меню автоматичної передачі показів.
Телефонуйте 📲 за номерами (044)4590740, (067/093/099)4957040 та обирайте кнопку «2». Після – дотримуйтесь інструкцій для успішної фіксації показів.

☝️Водночас в ДТЕК Київські регіональні електромережі звертають увагу клієнтів на особливості передачі показів багатозонних приладів обліку. Клієнтам з такими приладами потрібно передавати не одне, а декілька значень — 2 для двозонного («день» та «ніч») та 3 для трьохзонного («пік», «напівпік», «ніч») лічильника. В залежності від моделі приладу, відображення зони має різні індекси. У клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі вони такі:

➡️ для лічильника типу GAMA зона «день» на дисплеї буде відображатися з індексом «1.5.8.2», а зона «ніч» — «1.5.8.1»;
➡️ прилад марки NiK: «день» — «1.8.2» або «1.5.8.2», «ніч» — «1.8.3» або «1.5.8.1»;
➡️ якщо у вас лічильник типу NP або MTX, то зона «день» — «А2» або «1.8.2», а зона «ніч» — «А1» або «1.8.3».