Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОКАДА» був заснований у 2003 році та є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

До лютого 2022-го року команда Фонду складалася із двадцяти осіб, які допомагали облаштувати своє життя в Україні біженцям із понад сорока країн: Афганістану, Судану, Сирії тощо.

З початку повномасштабного вторгнення, спираючись на 20-річний досвід та підтримку міжнародних організацій, Фонд розгорнув мережу регіональних представництв у 14 регіонах країни.

Сьогодні сотні фахівців щоденно допомагають постраждалому населенню, внутрішньо переміщеним особам та шукачам прихистку.

ℹ️ Основними напрямками діяльності Фонду є допомога внутрішньо переміщеним і постраждалим від війни громадянам, зокрема забезпечення комплексної допомоги на безоплатній основі й підтримки зазначених осіб і надання таких послуг:

▶️ СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА
Консультування з питань доступу до соціальних, медичних, освітніх, адміністративних та інших послуг. Консультування щодо працевлаштування та з питань отримання благодійної допомоги;

▶️ ТРАНСПОРТНИЙ СУПРОВІД
для людей з інвалідністю здійснюють соціальні супроводи та перевезення за індивідуальним запитом;

▶️ ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА
Консультування дітей та дорослих (онлайн, офлайн), робота в психологічних групах різного віку, організація й проведення тренінгів, групових занять за попереднім записом;

▶️ ІНТЕГРАЦІЙНІ ЗАХОДИ
Організація та проведення тренінгів, інформаційно-просвітницьких заходів;

▶️ ЕКСТРЕНЕ РЕАГУВАННЯ
з можливістю виїзду на місце події, наданням психосоціальної підтримки й подолання наслідків ракетних обстрілів;

▶️ МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА
● передача матеріалів на відновлення житлового фонду внаслідок бойових дій або ракетних обстрілів в рамках закриття теплового контуру житлової споруди;
● надання будівельних наборів для закриття теплового контуру пошкодженого житла з можливістю допомоги фахівцями Фонду;
● встановлення модульних будинків сім’ям які втратили житло внаслідок бойових дій або ракетних обстрілів;
● ремонтні роботи з відновлення житлового фонду, які постраждали внаслідок бойових дій або ракетних обстрілів у рамках закриття теплового контуру житлової споруди.

👉 Більш детально ознайомитися з напрямками роботи «Благодійного фонду «Рокада» можна на сайті https://rokada.org.ua та фейсбук сторінці https://www.facebook.com/rokadasum.