📚 Навчальний рік 2022−2023 у Макарівській громаді розпочнеться як і в усій Україні за планом — 1 вересня, у День знань. Всім здобувачам освіти Міністерство освіти і науки України пропонує дистанційний, очний або змішаний формати навчання.

Цьогоріч, через воєнний стан в країні, форму навчання було обрано залежно від можливостей фонду захисних споруд у закладах освіти.

Тому, попри якісне здобуття освіти, пріоритетною є безпека усіх учасників освітнього процесу.
В нашій громаді усі заклади освіти готові до прийому дітей за різними формами навчання.

✅ Дистанційно навчатимуться у 13 закладах загальної середньої освіти: Ситняківський, Королівський, Колонщинський, Копилівський, Липівський, Мотижинський ліцеї, Андріївська, Маковищанська, Плахтянська, Наливайківська, Ніжиловицька гімназії та Гавронщинська початкова школа;

✅ 11 шкіл навчатимуться за змішаною формою:
Великокарашинський, Кодрянський, Комарівський, Пашківський, Червонослобідський, Макарівський № 1 та № 2 ліцеї, Борівська, Мар’янівська, Фасівська гімназії та Небелицька філія ОЗО «Червонослобідський ліцей».

❗️Учні 1 класів Макарівського ліцею № 1 навчатимуться очно в приміщенні Макарівського ліцею № 2.

Учні з 2 по 11 клас будуть навчатися за дистанційною формою.

✅ У 9-ти закладах дошкільної освіти запроваджена дистанційна форма:
Великокарашинський ЗДО «Калинка», Забуянський ЗДО «Ялинка», Королівський ЗДО «Сонечко», Колонщинський ЗДО «Капітошка», Людвинівський ЗДО «Берізка», Макарівський ЗДО «Пролісок», Мотижинський ЗДО «Віночок», Пашківський ЗДО «Вишенька», Рожівський ЗДО «Сонечко».
Макарівський ЗДО «Веселка» дітки відвідуватимуть за змішаною формою.

✅ Всі заклади позашкільної освіти працюють на змішаній формі навчання.
Наразі в закладах освіти громади продовжуються ремонтні роботи по встановленню вікон та облаштуванню укриттів.

🙍‍♀🙎 У новому навчальному році до 1-х класів зараховано 267 учнів.
У закладах загальної середньої освіти налічується всього 3844 учні, із них здобуватимуть освіту за змішаною формою 1591, за дистанційною – 2253.