Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні та Проєктом Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні» проводять ІІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ І ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини (далі – Конкурс).

Мета конкурсу: популяризація серед здобувачів вищої освіти і молодих учених України людиноцентричного підходу ООН до розвитку, сприяння активізації та підтримка науково-дослідної роботи за складних обставин воєнного стану, розроблення майбутньої Української доктрини.

На Конкурс приймаються індивідуально підготовлені, якісні, зокрема й з погляду академічної доброчесності, неопубліковані наукові роботи, які не отримували нагород інших конкурсів.

Детальніше про конкурс за посиланням (http://www.iepd.kiev.ua/?p=15297)