Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

❗️Шановні мешканці та гості громади!

Останнім часом зросла загроза ракетної небезпеки в нашому регіоні. Росія продовжує тероризувати мирне населення нашої країни запускаючи безпілотники та ракети. Наші захисники ППО ведуть боротьбу, однак уламки можуть зашкодити життю та здоров’ю людини.

🔺Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!

01 червня відбулося позачергове засідання Макарівської селищної комісії ТЕБ та НС на якому визначено перелік укриттів, які мають функціонувати у цілодобовому режимі.

Надано ряд доручень балансоутримувачам захисних споруд, зокрема забезпечити безперешкодний доступ мешканців та гостей селища до захисних споруд цивільного захисту під час сигналу “Повіряна тривога”.
Керівники мають визначити відповідальних осіб за стан та доступність.

📣 Звертаємось до мешканців громади з проханням – ще раз перевірити стан своїх власних укриттів (підвалів будинків, погребів). Не нехтуйте сигналом “Повітряна тривога”!

📍З переліком укриттів на території Макарівської громади можна ознайомитися тут ⤵️.
(https://new.makariv-rada.gov.ua/perelik-ukryttiv-makarivskoi-selyshchnoi-terytorialnoi-hromady/)

Мапа найпростіших укриттів може вберегти вам життя.

⚠️ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Укриття в громаді розташовані нерівномірно і від деяких житлових масивів до них достатньо велика відстань. Тому рекомендуємо поблизу своїх будинків визначити можливе найпростіше укриття та за потреби його дооблаштувати. Це можуть бути погреби, підвали, або навіть приміщення на нижніх поверхах будівель з дотриманням правила двох стін.

Безпека понад усе! Бережіть себе та своїх близьких!