Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Інформаційне повідомлення про оприлюднення містобудівної документації, початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості та проведення громадських слухань щодо «Детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту на земельній ділянці, загальною площею 5,51 га, яка знаходиться по вул. Слобода, 157 в с. Мотижин Бучанського району Київської області»

Містобудівна документація розроблена ТОВ «ЛІДЕР ПЛЮС» на замовлення Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області на підставі Рішення Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області від 12 травня 2023 року №563-22-VIII (рішення додається) та завдання на розроблення детального плану території.

Орган, що приймає рішення про затвердження ДПТ Макарівська селищна рада Бучанського району Київської області.

 1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту
  «Детальний план території для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту на земельній ділянці, загальною площею 5,51 га, яка знаходиться по вул. Слобода, 157 в с. Мотижин Бучанського району Київської області»
  ДПТ є документом державного планування місцевого рівня, який підлягає стратегічній екологічній оцінці відповідно до аб.2 п.1. ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Розділ «Охорона навколишнього природного середовища», що розробляється у складі містобудівної документації, одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку (п.4. ст.2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).
  Метою розроблення детального плану є забезпечення комплексності забудови території в зв’язку з наміром замовника здійснювати будівництво об’єктів фізичної культури і спорту, а також уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.
 2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.
  Макарівська селищна рада Бучанського району Київської області.
 3. Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення
  5 січня 2024 року та триватиме до 3 лютого 2024 року;
 4. Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процесі громадського обговорення
  Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) із зазначенням прізвища ім’я та по-батькові, місце проживання, особистим підписом заявника свої побажання та пропозиції до проєкту ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО), які повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу Макарівської селищної ради: 08001, Київська обл., Бучанський р-н, селище Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, будинок 30, електронна поштова скринька: makrada@ukr.net. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду.
 5. Дата проведення запланованих громадських слухань
  29 січня 2024 року
 6. Час проведення запланованих громадських слухань
  о 15:00 год
 7. Місце проведення запланованих громадських слухань
  У приміщенні Макарівської селищної ради за адресою: 08001, Київська обл., Бучанський р-н, селище Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, будинок 30,
 8. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
  Із звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись на веб-сайті Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області https://new.makariv-rada.gov.ua/.

Відповідно до листа Бучанської районної військової адміністрації Київської області №01.3-36/1738 від 06.09.2022 про вжиття заходів з мінімізації доступу до інформації, матеріали проєкту містобудівної документації на місцевому рівні не публікуються на офіційному веб-сайті селищної ради, оскільки підлягають обмеженню на період дії правового режиму воєнного стану.

Додатково із документом державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у приміщення Макарівської селищної ради за адресою: 08001, Київська обл., Бучанський р-н, селище Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, будинок 30. Терміни подання зауважень і пропозицій: з 05.01.2024 р та триватиме до 03.02.2024 р.(Додатково надаємо можливість вільного доступу до матеріалів містобудівної документації на паперових носіях у вихідні дні та в неробочий час: «24», «25», «26» січня 2024 р. з 17.00 год. до 18.00 год. та «27», «28» січня 2024 р. з 13.00 год. до 14.00 год. за адресою: 08001, Київська обл., Бучанський р-н, селище Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, будинок 30. )

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій
Макарівська селищна ради Бучанського району Київської області за адресою: 08001, Київська обл., Бучанський р-н, селище Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, будинок 30. Електронна адреса: makrada@ukr.net. Строки подання зауважень і пропозицій: з 05.01.2024 р та триватиме до 03.02.2024 р.

 1. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
  Макарівська селищна ради Бучанського району Київської області за адресою: 08001, Київська обл., Бучанський р-н, селище Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, будинок 30.
 2. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – не потребує.

Замовник/Уповноважена особа замовника:
Макарівська селищна рада – 08001, Київська обл., Бучанський р-н, селище Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, будинок 30, / Почупайло Євген Васильович

Повідомлення про оприлюднення

Звіт СЕО та ДТП

Рішення