Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань Детального плану території для будівництва сонячної електростанції на земельних ділянках загальною площею 11,9998 га, які знаходяться поблизу с. Королівка Бучанського району Київської області.

1. Відомості про Замовника
    Макарівська селищна рада Київської області.
    Адреса: 08001, Київська область, Бучанський район, смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30
    e-mail: info@makariv-rada.gov.ua, makrada@ukr.net.
  2. Відомості про Розробника
    Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну»
    Адреса: 07300, Київська обл., м. Вишгород, вул. Кургузова, будинок № 6
    e-mail: kosenkoizvit@gmail.com
  3. Підстава для розроблення
    Рішення Макарівської селищної ради «Про надання дозволів на розроблення детальних планів територій» № 644-25-VIII від 31.08.2023р.
  4. Завдання для розроблення
    Склад і зміст відповідає ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» від 30.12.2021 року
  5. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань
    23 лютого 2024 року о 10:00 за адресою: Київська область, Бучанський район, смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30 каб. №8.
  6. Умови участі громадськості
    Подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.
  7. Інформація про місце, де у вільному доступі можна ознайомитись з проєктом Детального плану території на матеріальних носіях.
    Київська обл., Бучанський р-н, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30.
  8. Адреса на яку можуть подаватись пропозиції (зауваження)
    Адреса: 08001 Київська обл., Бучанський р-н, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30, каб. 8.
    e-mail: info@makariv-rada.gov.ua, makrada@ukr.net.
  9. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень):
    Євген ПОЧУПАЙЛО – начальник відділу містобудування, архітектури та просторового планування Макарівської селищної ради, тел.: (095) 280-73-55.