Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Відповідно до Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища Київської області в 2023 році, з метою попередження виникнення та розповсюдження інфекційних хвороб, Фастівською районною філією в липні 2023 року проведені моніторингові лабораторні дослідження на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники води в річці Здвиж та в ставку села Липівка, в межах місць стихійного відпочинку населення.

ℹ️ За результатами лабораторних досліджень встановлено:
❌ вода у ставку села Липівка в межах зони відпочинку за мікробіологічними показниками не відповідає вимогам стандарту для рекреаційного використання і не може бути рекомендована для купання (мікробіологічний показник (індекс лактозо-позитивних мікроорганізмів) перевищений в 4,8 рази.
✅ вода в річці Здвиж в межах зони відпочинку відповідає вимогам для рекреаційного використання.

❗️Вміст токсичних елементів, таких як: аміаку, нітратів, нітритів в зразках води в річці Здвиж та в ставку села Липівка не перевищує нормованих рівнів згідно ДСП №173-96 (додаток 11).

‼️ Нагадуємо!
Рішенням Макарівської селищної комісії з питань ТЕБ та НС від 01.06.2023 №13 ЗАБОРОНЕНО відпочинок людей на водних об’єктах на території Макарівської громади, а саме:
🔺 купання;
🔺 любительська та спортивна риболовля;
🔺 заняття водними видами спорту.

❗️Пам’ятайте!
Дотримання простих правил збереже вам життя та здоров’я.