Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Плата за землю є обов’язковим платежем, який входить до складу податку на майно, а справляється вона у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Юридичні особи – платники плати за землю щороку самостійно обчислюють суму плати за землю, та не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Таким чином платники мають подати декларацію з плати за землю (земельного податку та/або орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності) на 2022 рік до 20 лютого поточного року.

Нагадуємо, що ставки земельного податку та перелік пільг затверджені рішенням Макарівської селищної ради від 25.06.2021 №165-09-VIIІ «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Макарівської селищної територіальної громади»», з повним текстом якого можете ознайомитися за посиланням https://new.makariv-rada.gov.ua/diiuchi-rehuliatorni-akty/