Щороку, 20 лютого, наша держава вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. Це увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України .

Також хочемо звернути вашу увагу на книгу Галини Кирпи «Мій тато став зіркою», що презентована в бібліотеці. Це зворушлива оповідь маленької дівчинки, тато якої загинув на Майдані. Дівчинки, якій важко змиритися з тим, що тато вже не пригорне її міцно до грудей, не малюватиме з нею пастельками тополю аж до неба, не побачить її маленької сестрички.

Героїня книжки роздумує про зовсім недитячі теми: смерть , барикади, гради та біженців . А полеглий за правду тато світить їй із неба яскравою зіркою.

Запрошуємо до перегляду книжкової виставки “Небесна Сотня: Герої не вмирають”, яка розгорнута в КЗ «Публічна бібліотека», відділі обслуговування дітей.