Персональний склад Комісії з житлових питань при виконавчому комітеті
Макарівської селищної ради

Карбовський
Анатолій Григорович
голова комісії, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Левковський
Микола Петрович
заступник голови комісії, начальник відділу економічного розвитку та управління комунальним майном
Пухальська
Надія Олексіївна
секретар комісії, спеціаліст І категорії відділу організаційної роботи та інформаційно-комп’ютерного забезпечення
Члени комісії
Савенко
Олександр Михайлович
начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту, зв’язку та цивільного захисту селищної ради
Дорошук
Алла Вікторівна
головний спеціаліст юридичного відділу апарату ради та її виконавчого комітету
Невмержицький
Григорій Іванович
начальник управління соціального захисту населення селищної ради
Рогозянська
Ганна Григорівна
начальник технічного відділу Комунального підприємства «Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства» Макарівської селищної ради (за згодою)
Стеценко
Віктор Семенович
голова районного комітету профспілки агропромислового комплексу (за згодою)
Хохлюк
Валентина Дмитрівна
голова Макарівського районного комітету профспілки працівників освіти (за згодою)

Рішення виконавчого комітету № 013 від 29.12.2020 «Про утворення комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Макарівської селищної ради»