Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

У зв’язку із достроковим закінченням контракту директора Колонщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 03 вересня 2021 року Відділом освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора Колонщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради.

Рішенням конкурсної комісії (протокол № 1 від 11.10.2021) кандидата до участі у конкурсі допущено не було у зв’язку з тим, що нею не подано усіх необхідних для конкурсу документів.

26.10.2021 наказом Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради оголошено повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора Колонщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради.

Наказом Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради для проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора на заміщення вакантної посади директора Колонщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради від 18.11.2021 року №263 було затверджено конкурсну комісію у складі:
Голова конкурсної комісії:
Волощенко І.М. – начальник Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради;
Члени комісії:
Полякова Я.А. – начальник управління гуманітарної політики Бучанської районної державної адміністрації;
Омельченко Л.С. – заступник Макарівського селищного голови;
Сушко С.О. – завідувач відділу управління закладами освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»;
Султанова Л.М. – заступник начальника Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради;
Піхед Ю.В. – головний спеціаліст Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради;
Тимошенко С.А. – головний спеціаліст Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради;
Сомко В.А. – юрисконсульт господарської групи Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради;
Матейчук О.В. – директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради;
Хохлюк В.Д. – голова Макарівської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України;
Негода О.О. – депутат Макарівської селищної ради.

Протоколом №1 від 22 листопада 2021 року до участі в конкурсному відборі було допущено кандидата – Омельченко Ірину Костянтинівну.

30 листопада 2021 року відбувся конкурсний відбір кандидата конкурсу за результатами:

  • письмового іспиту (у формі тестових завдань) на знання перевірки законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;
  • перевірки професійних компетентностей, що відбувався шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перший етап – письмовий іспит, тривав 60 хвилин.
Наступним етапом була публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації. На презентацію кандидату давався час 10 хвилин.
Після проходження всіх етапів конкурсу здійснювалась перевірка конкурсних робіт та оголошення результатів конкурсу.
Всього було підготовлено 30 тестових завдань на перевірку знань та 15 ситуаційних завдань.

За результатами конкурсного відбору було оголошено переможцем:
Омельченко Ірину Костянтинівну – кандидата на заміщення вакантної посади директора Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка набрала загальну суму балів 44:

  • 24 бали за результатами письмового іспиту (у формі тестових завдань),
  • 1 бал за вирішення ситуаційного завдання,
  • 19 балів за результатами перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Запис проведення конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради можна переглянути за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=sSie20kpxVs
https://www.youtube.com/watch?v=bAA-62CYZNs


Протокол засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради

Зведений протокол результатів конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської селищної ради