Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Макарівська селищна рада ОГОЛОШУЄ конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Макарівської селищної територіальної громади.

Об’єктом конкурсу виступає право на виконання функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення переможця (переможців) конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Макарівської селищної територіальної громади, приймання документів на конкурси, їх аналіз та оцінка відповідності конкурсних пропозицій претендента умовам конкурсу, підготовка паспортів автобусних маршрутів (у разі відкриття нових автобусних маршрутів загального користування) та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

Участь в конкурсі можуть брати підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081.

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Умови проведення конкурсу, затверджені рішенням виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 06.12.2023 №1310.

Документи для участі у конкурсі приймаються відділом житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та зв’язку Макарівської селищної ради з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (обідня перерва з 13:00 год. до 14:00 год.), крім вихідних днів за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

Кінцевий термін подачі документів 15 січня 2024 року до 17 год. 00 хв.

Конкурс відбудеться 26 січня 2024 року в приміщенні Макарівської селищної ради (за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30), початок засідання конкурсного комітету о 10 год. 00 хв.

За довідками звертатися до відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та зв’язку Макарівської селищної ради.

Телефон для довідок: 0978817402
e-mail: gkg_makariv_tg@ukr.net