Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

19 травня Вадим Токар, селищний голова, провів нараду зі своїми заступниками, керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств, поліцейськими офіцерами громади.

Учасники наради проаналізували стан виконання поставлених раніше завдань, обговорили план роботи на наступний тиждень.

🔹 Зокрема, мова йшла про організацію вивезення ТПВ, яке накопичується на сміттєвих майданчиках через невиконання ТОВ «Екосервіс Груп» договірних відносин, розірвання договірних відносин з ТОВ «Екосервіс Груп», організація проведення конкурсів з вивезення ТПВ у населених пунктах громади;
порядок розподілу будівельних матеріалів, отриманих у якості гуманітарної допомоги для відбудови пошкоджених будинків;
своєчасне інформування споживачів послуг з водопостачання про погіршення якості води в мережі через аварійні відключення.

🔹 Також було піднято питання організації освітнього процесу у Макарівських ліцеях № 1 та № 2, у звʼязку проведенням капітальних ремонтів у наступному навчальному році; отримання висновку експертизи за результатами розгляду ПКД на виконання робіт з капітального ремонту будівлі ЦРД «Пролісок».

🔹 Заслухав Анатолія Карбовського, який доповів по організацію роботи з виконання вимог Закону України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації» та окреслив проблеми, які виникають у ході його реалізації. Зокрема, мова йшла про відсутність сертифікованих спеціалістів, які мають право складати дефектні акти та кошториси, формування комісій.

🔹 Зупинилися на плануванні заходів з нагоди Дня захисту дітей, проведенні ремонту світлофорів, що були пошкоджені під час активної фази бойових дій, на питанні погашення заборгованості за спожиту електроенергію у модульному містечку.

🔹 Також присутні заслухали поліцейських офіцерів громади щодо виконання ними своїх функціональних обовʼязків, їх співпраці зі старостами та стану складання протоколів у разі виявлення порушень у сфері благоустрою.

За результатами наради надано низку доручень.