Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

▪️Макарівщина попрощалася із захисниками України Віталієм Павлюком та Олександром Сахаровим, які загинули в бою з російським окупантом.

🏢 В Макарові відновили ще два багатоквартирні житлові будинки по вулиці Довженка Олександра 9 та 13. Там будівельники замінили пошкоджений уламками від ракет дах.

🏥 У селі Червона Слобода тривають роботи з влаштування медичної амбулаторії загальної практики – сімейної медицини на першому поверсі будівлі по вулиці Лесі Українки, 91.

💳 Продовжуємо працювати над реалізацією програми єВідновлення у громаді. Загальна сума компенсацій за пошкоджене майно вже сягнула понад 224,8 мільйонів гривень. 73 мешканцям ухвалено виплату житлових сертифікатів на купівлю нового житла замість того, що було зруйноване російськими окупантами, з них 59 вже сформовані житлові сертифікати.

🌳 В Липівці висадили алею дерев в пам’ять про мешканців, які загинули під час окупації населеного пункту.

⚒ Оголошено тендер на проведення капітального ремонту (відновлення) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Довженка Олександра, 34, стм Макарів.

⛹‍♀ У Макарівській дитячо-юнацькій спортивній школі імені Симоненка В.І. проведено капітальний ремонт та облаштовано сучасну спортивну залу для занять різними видами спорту.

🏫 Триває тендер на закупівлю робіт з капітального ремонту та термомодернізації будівлі Макарівського ліцею № 2. Вже скоро буде обрано переможця, який виконуватиме роботи з розробки проектної документації, проходження експертизи та поставки матеріалів для виконання робіт з відновлення.