Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

▪️ Макарівщина попрощалася із захисниками України Анатолієм Каленюком, Геннадієм Ілларіоновим, Петром Слободняком, Володимиром Королем, які загинули боронячи рідну землю від російських окупантів.

🇩🇪 Німецьке містечко Вандліц розширює сфери підтримки Макарова. Відтепер наша співпраця – це не лише про обмін досвідом та допомогу з відбудовою, а й про дружбу між молодими поколіннями

🏫 Департаментом регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації оголошено тендер на капітальний ремонт Макарівського ліцею №1 Макарівської селищної ради.

🏠 Встановлено ще один модульний будиночок для сімʼї з Макарова завдяки співпраці з БФ «Ліга Допомоги», за фінансової підтримки компанії KFC Україна.

🛠 Розпочалися ремонтні роботи спортивного залу Наливайківської гімназії в рамках укладеного меморандуму між відділом освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради з Норвезькою радою у справах біженців в Україні (NRC).

▪️У Березівці Колонщинського старостату урочисто відкрили пам’ятний знак на честь полеглого Героя України Андрія Люташина, який загинув у березні 2022 року.

🏗 В Макарові активно триває ремонт багатоквартирного житлового будинку по вулиці Садова, 1 для 213 мешканців. На об’єкті розпочалися роботи з монтажу газобетонних блоків, а також вентиляційних каналів.

🍭 Смаколики, патріотичні прикраси та обереги: у Ніжиловицькій гімназії відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ!

💙💛 Учні Кодрянського ліцею зібрали чималу суму для наших Захисників.

🏘 Чергова допомога від благодійників у встановленні модульних будиночків для двох сімей з Макарова та Мотижина, житло яких зруйнували рашисти.

👫 У Кодрянському ліцеї учні, і педагоги працюють задля перемоги – плетуть маскувальні сітки для бійців на передову.