Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

🇺🇦 Макарівщина попрощалася зі своїм воїном – захисником Дмитром Мартиненком.

🏗 В Макарові продовжуються роботи з відбудови багатоповерхівки за адресою: вулиця Садова, 1А. На даний момент, у відновлювальному під’їзді, триває бетонування п’ятого поверху та одночасно утеплення та фарбування фасаду будинку.

✍️ В Макарові для керівників ОСББ та учасників ініціативних груп багатоквартирних житлових будинків відбувся «круглий стіл» на тему: «Відновлення пошкодженого майна за Програмою «ВідновиДІМ» у рамках проєкту «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)».

🏡 В Макарівській громаді 22 родини вже використали житлові сертифікати та придбали житло в межах програми єВідновлення, загальна вартість компенсації склала 57,6 млн грн.

⛹️ Команди закладів освіти Макарівської громади активно долучилися до першого етапу (шкільного) всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Продовжується відновлення багатоквартирного житлового будинку в Макарові по вулиці Довженка Олександра, 34. Будівельники вже виконали 90% демонтажних робіт у підвальному приміщенні, під’їздах та пошкоджених квартирах.

👩‍⚕🧑‍⚕ У громаді працює мобільна медична бригада від МdM «Лікарі світу». Місцеві мешканці можуть пройти безкоштовний медичний огляд та отримати ліки.