Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Кожного року 22-го червня ми вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Український народ потерпав від масових розстрілів, переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори. Але героїзм, незламність духу, патріотизм і безмежна любов до рідної землі допомогла нашим співвітчизникам у жорстокій боротьбі подолати ворога та здобути довгоочікувану, омріяну Перемогу.

І сьогодні, коли підступний ворог посяг на територіальну цілісність нашої держави, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Сини і доньки українського народу, знову зі зброєю в руках, боронять нашу свободу, наш демократичний вибір.

Варто пам’ятати, що перемогу у Другій світовій війні українському народу принесла любов до життя, а не ненависть та агресія. Тому ми виграли тоді. Тому переможемо і зараз. І не дай нам Бог забути про це!

Схиляємось перед всіма невинними жертвами, яких забрала війна. Вічна пам’ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для прийдешніх поколінь.

Слава Україні! Героям Слава!