Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини – не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, котрі своєю багаторічною працею заслужили на глибоку пошану нащадків.

Наразі на обслуговуванні в Макарівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Макарівської селищної ради перебувають 1089 осіб. Повсякденною турботою і теплом соціальні робітники зігрівають серця своїх підопічних.

Важливою складовою в роботі територіального центру є надання соціальних послуг громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, інвалідам, які перебувають у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с. Грузьке. Вже 16 років відділення стаціонарного догляду є затишною домівкою для людей, які потребують соціального захисту та допомоги.

При відділенні денного перебування для пенсіонерів відкрито «Університет третього віку», при якому діють 4 факультети: «Факультет основ органічного землеробства», «Факультет основ медицини, психології та здорового способу життя», «Факультет декоративно-прикладного та художнього мистецтва», «Основи комп’ютерної грамотності».

У відділенні організації надання адресної грошової та натуральної допомоги функціонують Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, Банк одягу, Швейна майстерня по ремонту одягу та Перукарня, фахівці яких надають безкоштовні послуги інвалідам та особам похилого віку. Посильну допомогу продуктовими наборами надає Благодійний фонд «Служіння».

Підопічні Макарівського ТЕРЦЕНРу забезпечені всім необхідним для гідного проживання та дозвілля. Тому ми впевнені, що осіння пора у яку ви вступили буде світлою і ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою!