Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Три дні поспіль, 28, 29 лютого та 01 березня в Макарові перебували наші колеги та друзі з міста-побратима Вандліц.

Нагадаємо, 24 травня цього року виповнюється два роки з дати підписання Угоди про стратегічне партнерство між громадами Макарова (Україна) та Вандліц (Німеччина).

Вперше мер Вандліца Oliver Borchert відвідав Макарів у червні 2022 року та побачив страшні наслідки збройної агресії рф, яких зазнало наше містечко. З того часу ми відчуваємо постійну підтримку і допомогу збоку наших партнерів. Протягом двох років Вандліц передав Макарову сміттєвоз, два пожежні автомобілі та мікроавтобус, генератори, металопрофіль для перекриття дахів комунальних будівель тощо. Двадцять наших дітей спортсменів провели тиждень у Вандліці разом зі своїми німецькими однолітками.

Цього разу наші друзі передали громаді Макарова автомобіль з бортовою платформою Citroen Jumper L4 та MAN з маніпуляторною установкою, універсальний навантажувач, причіпи, генератори, електроінструменти, бензопили, бетонорізи та багато іншого вкрай необхідного інструменту.

Під час візиту гості віддали шану загиблим героям, відвідали виставку прапорів «Знамена нашої незламності», також побували в пожежній частині, Макарівській амбулаторії та на власні очі побачили, як триває відбудова багатоквартирних житлових будинків.

В межах візиту було проведено декілька робочих нарад, присвячених вирішенню проблеми поводження з відходами. Німецькі колеги ділилися власним досвідом ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та вибудови системи поводження з відходами.

Наше місто-побратим Вандліц вже два роки поспіль є надійною опорою та підтримкою для нашого містечка і ми їм безмежно за це вдячні!

Сподіваємось, настане час і ми зможемо розвивати співпрацю в сфері обміну освітнім, культурним, спортивним досвідом, а не лише отримувати благодійну допомогу 🇺🇦🤝🇩🇪