У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (реєстраційний номер 6062 від 15.09.2021), який подано Урядом разом із проектом Державного бюджету України на 2022 рік (реєстраційний № 6000).
Зазначений законопроект № 6062 передбачає ряд значимих змін, реалізація яких негативно вплине на фінансову спроможність місцевих бюджетів територіальних громад.

Враховуючи вищезазначене, сьогодні, на черговому засіданні 12 сесії Макарівської селищної ради депутати підготували звернення до народних депутатів України з проханням не підтримувати законопроект № 6062 від 15.09.2021.

Також на засіданні сесії депутати селищної ради підтримали зміни до Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, сіл та селищ Макарівської громади на 2021 рік, яким збільшено фінансування в частині витрат на лікування людей у зв’язку із стрімким поширенням корона вірусної хвороби COVID-19.

У зв’язку зі змінами до законодавства щодо визначення інституту старост, депутати підтримали рішення про утворення старостинських округів, а також затвердили порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости.

У ході сесії прийнято ряд рішень, які стосуються надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі, на розробку проектів землеустрою та інші.