Відповідно до статті 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» проводиться громадське обговорення проекту Договору про співробітництво Бородянської та Макарівської селищних територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Нове будівництво будівлі «Центр громадської безпеки Бородянської та Макарівської територіальних громад» в с. Вабля Бучанського району Київської області»

Пропозиції та зауваження до проєкту договору приймаються протягом 15 днів з дня опублікування цього повідомлення за адресою:
08001, Київська область, Бучанський район, смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, каб. 23, або на електронну адресу: makrada@ukr.net

Відповідальна особа – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Карбовський Анатолій Григорович

З проєктом договору можна ознайомитись за посиланням: